Kniha návštěv

Datum 08.02.2015

Vložil Jana Š

Titulek Pochvala

Ahoj. Snad nevadí, když ti budu tykat :-)

Moc se mi líbí tvůj web a co vše s Teddym děláš. Je fajn, že vás sportování baví :-)
Koukala jsem na to, co plánujete. Tak mě napadá, jestli nechcete vyrazit na Drahelskou tlapku (jestli bude) nebo na Procházku se psi v rámci maratonského víkendu v Praze, kam se dá už hlásit? Jsou to takové "mini dogtreky" :-) Se psem běžet můžeš a nemusíš. V Drahelské tlapce záleží na umístění, v Procházce se psy, dostanou "medaili" všichni pejsci, kteří dorazí do cíle.
S Crazym používám pás kolem pasu a šňůru s amortizérem (od Trixie), ale tak Crazy je taky trochu jiná váhová kategorie. :-)

Koukala jsem i na dogdancing. Moc držím pěsti ať se vám daří. Taky s Crazym dělám různé triky. Ale mám problém vše převést na hlasové povely. Na většině soutěží v DD se nesmí ukazovat (případně se ukazování musí do sestavy zakomponovat tak, aby to vypadalo jako součást sestavy a ne ukazování) :-(, takže asi máme útrum. Ale takovéhle "blbinky" nás oba baví. Teď crazyho učím přinést si mističku/kelímek, aby do ní dostal pamlsek :-D

Dogdancing trénují třeba v Řeporyjích (Haf bez obav), ve škole psích sportů v Horních Počernicích nebo v Jenštejně. Problém je, že ta druhá dvě místa jsou bez auta dost z ruky, no s autem v zásadě taky. Je to přes celou Prahu.

Moc držím pěsti, ať se vám nadále tak daří a přidám si vás do oblíbených na svém webu :-)

Jana Š a Crazy

Zpět na diskuzi